![]() |
|
Kupię filmy - Wersja do druku +- EMO Forum (http://www.emo-forum.pl) +-- Dział: Inne (http://www.emo-forum.pl/forum-10.html) +--- Dział: Giełda (http://www.emo-forum.pl/forum-14.html) +--- Wątek: Kupię filmy (/thread-40.html) |
Kupię filmy - Samasobie - 04-04-2013 Poszerzam swoją kolekcję filmów i chętnie kupię jakiś na dvd. najlepiej z listy poniżej: 1. Prestiż 2. Tristan i Izolda 3. Forrest Gump 4. Lot nad kukułczym gniazdem 5. Iluzjonista 6. Obłęd 7. Incepcja 8. Miasto Aniołów 9. Nietykalni 10. Nie opuszczaj mnie 11. Efekt motyla 12. Constantine 13. 21 gramów 14. Dom na krańcu świata 15. Pułapka 16. Mala Moskwa 17. Wyspa tajemnic 18. Memento 19. Joe Black 20. Wielkie nadzieje 21. 8mm 22. 9 i ½ tygodnia 23. Amelia 24. K-PAX 25. Godziny 26. Marzyciele 27. Control 28. Senność 29. American Beaty 30. Skazani na Shawshank 31. Zielona mila 32. Piekny umysł 33. Słodki listopad 34. Pachnidło 35. Królowa potępionych 36. Pokuta 37. Driga do szczęścia 38. vanilla sky 39. siedem dusz RE: Kupię filmy - Muszelka - 04-26-2013 Mam coś z tej listy, już piszę PW do ciebie. RE: Kupię filmy - Uśmiech - 04-27-2013 A chcesz te filmy takie oryginalne, znaczy ze sklepu lub z jakiejś gazety, tak? |