Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Torebki na pieczywo
Jak uważacie, słusznie się teraz w dobrych piekarniach chleb w papierowe torebki pakuje? Czy to tak naprawdę nie ma znaczenia w co pakujemy?
Żył tą nadzieją, co mieli Kolumb albo Bach
żył tą radością, dla której Chaplin wdziewał łach
żył z tym uśmiechem, który Mona Lisa ma
żył tym oddechem, który Maratończyk zna
Odpowiedz
Ja gdzieś przeczytałam, że w torebce papierowej chleb co najwyżej może uschnąć, a w foliowej spleśnieje. Nigdy tego nie zweryfikowałam, bo zawsze szybko zjadam chleb, zanim cokolwiek zacznie się z nim dziać. Oczko
Jest taki dzień po którym dusza drga
a gwiazdy wkoło błyszczą spada szczęścia łza
jest taka noc po której serce łka
bezsenność wielu godzin - najdłuższa pora dnia
Odpowiedz
Mnie zawsze pakuje w papierową torebkę, ale dopiero niedawno zaczęłam się nad tym zastanawiać. Nie wiedziałam, co może stać się z chlebem.
Żył tą nadzieją, co mieli Kolumb albo Bach
żył tą radością, dla której Chaplin wdziewał łach
żył z tym uśmiechem, który Mona Lisa ma
żył tym oddechem, który Maratończyk zna
Odpowiedz
Mi się wydaje nawet zdrowsze,że chleb leży w papierowym opakowaniu. Z resztą nie wiem jak wy,ale ja lubię chlep prosto z pieca. Jakbym go zapakowała to foliówki to później bym musiała stopioną folię odkrajać od kromekUśmiech
Są ta­cy, którzy uciekają od cier­pienia miłości. Kocha­li, za­wied­li się i nie chcą już ni­kogo kochać, ni­komu służyć, ni­komu po­magać. Ta­ka sa­mot­ność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od sa­mego życia. Za­myka się w sobie.
Odpowiedz
Witam,

jesteśmy producentem papierowych torebek ekologicznych (przeznaczonych do kontaktu z żywnością).
Bardzo duża ilość sklepów spożywczych oraz piekarni nabywa od nas torebki papierowe do pakowania pieczywa, torebki takie są bardziej przeznaczone do kontaktu z żywnością niż foliowe, do tego łatwo ulegają rozkładowi.

TORBY EKOLOGICZNE
TORBY BAWEŁNIANE
TORBY POLIPROPYLENOWE
TORBY MATERIAŁOWE
TORBY PAPIEROWE
TORBY FAŁDOWE
TORBY KLOCKOWE
TORBY PAPIEROWE Z UCHWYTEM SKRĘCANYM
TORBY LAMINOWANE
TOREBKI OZDOBNE
TORBY BIODEGRADOWALNE
TORBY Z NADRUKIEM
NADRUKI REKLAMOWE

Więcej na naszej stronie internetowej: akacia.pl

Zapraszamy równiez na nasze strony temetyczne:

Torby Reklamowe -> torbyreklamowe-24.pl
Torby Papierowe -> torbypapierowe-24.pl
Torby Bawełniane -> torbybawełniane-24.pl
Torby Materiałowe -> torbymateriałowe-24.pl
Torby Ekologiczne -> torbyekologiczne-24.pl
Torbyz Nadrukiem -> torbyznadrukiem-24.pl

Z wyrazami szacunku,
Akacia

PS. Korzystając z okazji zapraszamy serdecznie na nasz blog dietetyczny, gdzie umieszczamy przepisy dietetyczne autorstwa współwłaściciela firmy. Mamy nadzieję, że smaczne potrawy przypadną Państwu do gustu Uśmiech
Odpowiedz
W mojej piekarni też pakują do papierowych torebek wszystko, jak chcę chleb na następny dzien, to w papierowej pakuję jeszcze w foliową i już!
W pustej muszli szumią morza
Które kiedyś były
W pustej piersi płonie pożar
Lasów , co się śniły
Odpowiedz
A ja jeśli już kupuję pieczywo, to zwykle fabrycznie pakowane w folię, tyle, że nigdy nie kupuję na tyle dużo, żeby mi zapleśniało.
A więc i uśmiech masz jak nikt
Do nieba z tobą chce się pójść
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości